KONST / Litografier / Färglitografier 6387304
nr 638 7304
Färglitografier
2 st. Matisse, 52, signerade i trycket, 43x30
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 3 maj 2010
kl 18:22:47
900 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
2.000 kr
2.000 kr